Konfiguratory - aplikacje 3D

Interaktywne katalogi, konfiguratory 3D, gry na urządzenia mobilne.

Konfigurator 3D

Konfiguratory 3D


Specjalizujemy się rozwijaniu zaawansowanej aplikacji nazywanej Konfigurator 3D Produktów. To oprogramowanie zostało stworzone z myślą o zastosowaniu w nowoczesnych rozwiązaniach dla prezentacji marketingowych lub prowadzeniu sprzedaży. Dzięki pełnemu widokowi 360 stopni oglądający nie doświadcza problemów z zobaczeniem wszystkich detali lub niuansów w budowie obiektu. Aplikacja konfiguratora 3D może zostać wyposażona w mechanizmy prezentujące wyposażenie dodatkowe i dodatkowe opcje dla prezentowanego produktu.

Poza funkcjami prezentacji wizualnej, aplikacja może zostać wyposażona w niezbędną dokumentacje techniczną, zdjęcia lub filmy instruktażowe. Natychmiastowa wycena, zgodna z zaimplementowanymi algorytmami może zostać wysłana na żądany adres email.

3DCONFIGURATOR.PRO

Targi i wystawy

Podczas targów i wystaw handlowych, konfigurator 3D stanowi perfekcyjne narzędzie dla masowych prezentacji. W pierwszej kolejności, jako zainstalowana na tabletach aplikacja pomaga zaprezentować produkty dla każdego odwiedzającego stoisko targowe.

Systemy prezentacji

Po drugie, jako część, a w zasadzie serce, większego systemu prezentacyjnego składającego się z stanowisk POS i wyświetlaczy wielkoformatowych.

Nie można również nie wspomnieć o funkcji zmiany języka. Zmiana wersji językowej odbywa się wprost z poziomu aplikacji, jednym klikiem

Nasz zespół programistów tworzy każdy konfigurator 3D produktu dopasowany do wymagań zamawiającego. Wyślij nam informację jakie oprogramowanie możemy dla ciebie stworzyć.